KOMERČNÍ PROJEKTY

Naše firma byla založena v lednu roku 1995. Zakladatel navázal na rodinou tradici v oblasti výstavnictví a aranžování. Dále pak vyšel ze zkušeností s marketingovými komunikacemi v Chemopetrolu a.s.. Cenou devizou firmy od samého počátku je, že její zakladatel je vyučen v tiskárně a vystudoval marketingové komunikace na fakultě sociálních věd Karlovy univerzity v Praze.
Firma se od samého vzniku orientuje především na přípravu tiskovin, včetně grafické úpravy a zhotovení fotografií. Mnohaleté zkušenosti z polygrafie a kontakt na řadu polygrafických podniků zaručuje vysokou úroveň dodávaných tiskovin.
Druhou oblastí ve které se firma angažuje je realizace veletržních prezentací a sigmakingu, kde navazujeme na více než čtyřicetileté zkušenosti otce zakladatele firmy.
Tvorba multimédií a web prezentací je jen logickým pokračováním grafické úpravy tiskovin. Díky vysokoškolskému vzdělání majitele a jeho zkušenostem s marketingovými komunikacemi, dokáže naše firma naplánovat komunikační strategie, které nejsou jen reklamní akcí, ale především podporou prodeje výrobků a služeb.